Ach te prezenty...

No i się zaczęło... zastanawiam się tylko dlaczego tak późno... a chodzi mi o choróbska związane z jesienią... powrót do szkoły zawsze niesie ze sobą to coroczne pytanie: kiedy zaliczymy pierwszy katar, chore gardło, etc? Jak już powiedziałam, u nas sie zaczęło na dobre.. jak nie jedno, to drugie pada ofiarą zmian temperatur, zimna i innych okoliczności, które sprawiają, że nie mamy ochoty na wyjście z łóżka... a tu tyle do roboty...

Bo poza pracą, trzeba zacząć myśleć na przykład o bożonarodzeniowych prezentach (nie żartuję!), których propoycje już na całego pojawiły się najpierw w gazetkach, a już niebawem na półkach naszych sklepów... dobrze, że teraz można sobie dużo pooglądać na sieci bez konieczności wychodzenia z domu, poporównywać, zanim zadecydujemy (tylko cicho sza dzieciom!) co Jezusek, Gwiazdor, Santa Claus (no właśnie, jak u Was w domu nazywacie ”dobroczyńcę”, który przynosi Wam w Wigilię prezenty?! ) przyniesie pod choinkę ;)

Z roku na rok oferta jest wyśmienita i szczerze powiedziawszy coraz bardziej mamy trudności z tym, co wybrać, żeby wpaść w gusta szczególnie tych najmłodszych domowników... chyba zaczniemy pisać już teraz list do Jezuska (u nas w domu to właśnie Jezusek przynosi prezenty 24 grudnia), żeby mama z tatą ;) mogli potem wyselekcjonować te możliwe do zrealizowania, bo inaczej możemy mieć problem... całe szczęście dzieci wiedzą, że w każdym domu (mam na myśli nasz, dom jednych i drugich dziadziusiów, dom wujków, etc) Jezusek może zostawić tylko jeden prezent... no bo przecież inne dzieci też musza coś dostać!

A Wy? Jak organizujecie Wasze zakupy świąteczne? Szalejecie czy też są to symboliczne prezenty, które sprawią bliskim po prostu jeszcze większą radość, która w czasie tych Świąt powinna przecież królować...?

Prezenty, ach te prezenty

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

Jesteś tutaj